About Us

Posted on Updated on

Karaļa grupa ir izaugsmes dar ambiciozi, ne tikai šajā ASV kompānijas, bet mums ir izglītot bērnus un ģimenes locekļiem, kuri ir atkarīgi no mūsu pieredzes.

Mēs veicam vairāk nekā četrdesmit piecu gadu starptautiskajā tirgū piedāvā labāko britu izglītības bērniem mūsu skolās, jauniešu Kings College starptautiskās vasaras nometnes un pieaugušo mācību angļu mūsu Kings mācību klasēs. Mēs esam izglītības eksperti Lielbritānijā starptautiskā vidē.

Tas ir daļa no projektēšanas un attīstības vīziju savā klasē, kā arī mūsu darbību. Mūsu skolotāji uzsvērt, cik svarīgi ir komandas darbs un kopdarbs, un mūsu vadības komanda pati uzmanība sadarbībā ar grupas uzņēmumiem visā karaļi. Cilvēki ir sirds viss, ko mēs darām. Šefpavāri un skolotājiem, darbiniekiem un vadību komandas; visi ieguldījumu kompetenci un uzņēmējdarbības un akadēmisko panākumu, kas ir zināms un jārespektē grupas.

 

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu sazināties ar:

Rupert Williams

Tālr.: 371 6714 6321 Dir: 371 6714 6314 Mob: 371 2943 9895

Rupnieku iela 8 LV-2107 Piņķi Babites 22 Latvija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *